Atskats uz “Ziemas vegānsvētkiem”

Svētdien, 29. decembrī, kopā ar draugiem, atbalstītājiem un interesentiem nosvinējām “Ziemas vegānsvētkus”. “Dzīvnieku brīvības” un Vegan.LV kopīgi rīkotajā gada noslēguma pasākumā piedalījās neierasti daudz cilvēku, valdīja līksma un draudzīga atmosfēra.
“Ziemas vegānsvētki” patīkami pārsteidza gan rīkotājus, gan apmeklētājus. Jau kopš pasākuma sākuma pulksten puspiecos “Chomsky” telpas bija visai piepildītas. Sandra Ādmiņa lekciju “Gadsimts ceļā no veģetārisma uz vegānismu” daudziem nācās klausīties no blakustelpām. Uz svētku vakariņām sešos cilvēku bija saradies, ka ne apgriezties, rinda pēc ēdiena vienubrīd stiepās cauri trīs telpām un cilvēki turpināja ierasties. Beigās tomēr visi tika pabaroti ar zupu, sautējumu, zirņiem, salātiem, augļiem, kliņģeri, kūku, pīrāgiem un citiem vegāniskiem labumiem. Pagalmā pie lielā grila bija iespējams nobaudīt grilētu seitanu.
Lielās ēšanas nedaudz aizkavēta sākās Helmuta Caunes moderētā diskusija par dzīvniektiesību teorētiskajiem apsvērumiem, kurā lielā cilvēku skaita dēļ varēja piedalīties diemžēl tikai trešdaļa no svētku viesiem. Arī Annijas Sprīvules vadītajā sarunā par vegānisma praktiskajiem aspektiem piedalījās daudz cilvēku, ar interesi un prieku daloties savās pārdomās. Savukārt, Ivetas Džulietas Gailes un Māras Bulas muzikālais priekšnesums pasākuma noslēgumam piešķīra mierīgu Ziemassvētku noskaņu.
Milzīgs paldies visiem, kas ar saviem darbiem vai atbalstu iesaistījās pasākuma rīkošanā un svinēja kopā ar mums. Gada laikā mēs esam iepazinušies ar daudziem brīnišķīgiem cilvēkiem, ieguvuši daudzus labus draugus un uzticamus atbalstītājus, kas ļauj noslēgt šo gadu ar dzīvnieku tiesībām un vegānismam daudzsološu skatu nākotnē.
Veiksmīgu un radošu 2014. — Zirga gadu!

Raksti šajā kategorijā:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *