Eseju konkurss “Kāpēc es vienmēr būšu vegāns”

Daudzi apgalvo, ka pievēršanās vegānismam bijis labākais, ko viņi savā dzīvē paveikuši, un ka nekad nespētu atgriezties pie vecajiem ēšanas un dzīves paradumiem. Kas Tev lika pieņemt šo izšķirošo lēmumu un, jo vairāk, kāpēc Tu vienmēr būsi vegāns(-e)? Tagad Tev ir iespēja dalīties ar savu stāstu!

Ilgtermiņa dzīvnieku tiesību aktīviste M. Butterflies Katz savai jau publicētajai e-grāmatai turpina pieņemt īsas esejas (līdz 400 vārdiem) par to, kāpēc Tu vienmēr būsi vegāns(-e). Autore plāno gatavot arī drukātu grāmatas versiju. Viņai ir nepieciešami vegāni no daudziem pasaules reģioniem, to skaitā Latvijas (pārējos skat. viņas Facebook postā).

Lai atbalstītu šo ideju, Vegan.LV kopā ar biedrību “Dzīvnieku Brīvība” rīko eseju konkursu, kurā aicinām piedalīties ikvienu, kam vegānisms ir lēmums uz mūžu. Labākās esejas tiks publicētas Vegan.LV (izcilas esejas, iespējams, tiks iesūtītas TVNET vai citos portālos), un to autori saņems arī pārsteiguma balvas. Esejas aicinām rakstīt latviešu valodā un sūtīt uz e-pastu vegan.redakcija@gmail.com līdz šī gada 27. aprīlim.

Lai pretendētu uz publikāciju M. Butterflies Katz veidotajā grāmatā, esejām jābūt angļu valodā un tās iesūtīt var, sazinoties ar aktīvisti Facebook – Marcia Katz. Ja ļoti vēlies iesūtīt eseju grāmatai, bet angļu valodā rakstīt neproti, paziņo to vegan.redakcija@gmail.com. Varbūt varēsim atrast tulkotāju Tavai latviešu valodā rakstītajai esejai.

 

 

Raksti šajā kategorijā:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *