Pasaules dzīvnieku diena 2012

4. oktobrī atzīmēs Pasaules dzīvnieku dienu

Atzīmējot Pasaules dzīvnieku dienu, 4. oktobrī, biedrība “Dzīvnieku brīvība” klubā “Space Dog” rīko cilvēka un dzīvnieka attiecību tēmai veltītu publisku pasākumu ar Latvijas un Somijas dzīvniektiesību organizāciju pārstāvju dalību.

Ik gadu 4. oktobrī, atzīmējot Pasaules dzīvnieku dienu, daudzās valstīs notiek dažādas ar dzīvnieku aizsardzību saistītas aktivitātes. Šogad Pasaules dzīvnieku dienai veltīts pasākums notiks arī Rīgā. Dzīvnieku tiesību aizstāvības biedrība “Dzīvnieku brīvība” sadarbībā ar Vegan.lv ceturtdien, 4. oktobrī, sociālajā klubā “Space Dog” rīko izglītojošu pasākumu par cilvēku un pārējo dzīvnieku attiecībām un dzīvnieku aizsardzības aktualitātēm.

Pasākuma gaitā paredzēts vispārīgs ieskats dzīvnieku tiesību tēmā, Gērija Jurovska (ASV) video lekcija ar subtitriem latviešu valodā un diskusijas neformālā gaisotnē, cienājoties ar vegāniskiem gardumiem. Kā īpašie viesi pasākumā uzstāsies arī ilggadēji dzīvnieku tiesību aktīvisti no Somijas dzīvniektiesību organizācijas “Oikeutta Eläimille”.

“Dzīvnieku brīvība” ir jauna organizācija, kuras mērķis ir veicināt ētisku un cieņpilnu izturēšanos pret dzīvniekiem. Balstoties mūsdienu akadēmiskajās atziņās par dzīvnieku ētisko statusu, “Dzīvnieku brīvība” iestājas par būtisku izmaiņu ieviešanu tradicionālajā cilvēku un pārējo dzīvnieku attiecību modelī un aicina mazināt pret dzīvniekiem vērsto diskrimināciju un aizspriedumus gan indivīda, gan sabiedrības līmenī.

Pasaules dzīvnieku dienas pasākums notiks ceturtdien, 4. oktobrī, klubā “Space Dog”, Vecrīgā, Vecpilsētas ielā 19, sākums pulksten 18.00. Ieeja brīva.

Karte: http://goo.gl/maps/vom0G

Raksti šajā kategorijā:

2 thoughts on “Pasaules dzīvnieku diena 2012

  1. Pingback: Feed the world without pain | melodyfairitale

  2. an on

    Pasākums bija ļoti jauks un iedvesmojošs, vienīgais, kā, šķiet, trūka ir vairāk sarunu un diskusiju. Bet caurmērā OK. Galvenais tam visam neatmest ar roku un turpināt tādus rīkot aktīvāk un biežāk!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *