vegan.lv @ Give & Get fest

Piektdien 29.07.2011.  20:30-22:00 veidojam savu meistarklasi ar nosaukumu “Vegānisms un dzīvnieku tiesības teorijā un praksē” Give & Get meistarklašu festivalā Wealth & Harmony teltī.

Viņi ir individuāli aktīvisti, kas nesen sākuši veidot portālu vegan.lv, darbojas draugiem.lv vegānu domubiedru grupā, veido blogu par dzīvnieku tiesībām un iesaistās citās ar tēmu saistītās aktivitātes ne tikai internetā. Festivālā viņi vadīs lekcijas veida prezentāciju ar diskusiju par vegānisma filozofiju un teorijas pielietošanu praksē.

Par meistarklasi.

Vegānisms kā noteiktas ētiskas nostājas izpausme ikdienā: kas ir vegānisms un kas tiek domāts ar dzīvnieku tiesībām? Ko nozīmē tas, ka mums ir ētiski pienākumi pret dzīvniekiem, kas no tā izriet? Dzīvnieku labturības un dzīvnieku tiesību atšķirības. Vegānisma un veģetārisma atšķirības. Aspekti un fakti saistībā ar ekoloģiju, veselību un ekonomiku (dažādu organizāciju un speciālistu atzinumi par ietekmi uz vidi, resursu patēriņa salīdzinājums utt.). Praktiski ieteikumi tiem, kas interesējas par vegānismu.

 

Raksti šajā kategorijā:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *