Vegānos IR spēks!

Par to mums šaubu nemaz vairs nav. To pierāda gan mūsu pašu Vegan.LV komandas skrējēji, kas skrien 21 un 42 km distances, gan arī vegāni sportisti no visas pasaules.

Jaunākā pārsteidzošā ziņa ir par 34 gadus veco vegānu svarcēlāju Patriku Babūmianu (Patrik Baboumian), kurš 8. septembrī uzstādīja jaunu pasaules rekordu — nogāja desmit metrus, uz pleciem nesot 555 kg smagus nēšus, kas atbilst liela pieauguša zirga svaram. Ziņas publicēšanas laikā rekords gan vēl nebija oficiāli apstiprināts.

Mirkli pēc tam spēkavīrs mikrofonā norēca vārdus “Vegan power!” (Vegānu spēks!). Ar šo rekordu Patriks vēlējies iedvesmot citus un lauzt stereotipu, ka stipriem vīriešiem būtu jāēd daudz gaļas.

“Esmu sapratis, ka tādā gadījumā, ja no dzīvnieku ēšanas esi atteicies līdzcietības dēļ, varbūt ar to vien nepietiek: ir jāboikotē visa dzīvnieku ekspluatēšanas industrija, jo… līdzcietīgam cilvēkam tā noteikti nepatiktu. Tāpēc būtu jāsper vēl viens solis uz priekšu un jākļūst par vegānu,” tā Patriks komentē savu dzīvesveida maiņu.

www.youtube.com/embed/tAjgkK3XZao?feature=player_embedded

Avots: http://metronews.ca/news/toronto/789154/vegan-strongman-shoulders-550-kg-unofficially-breaks-world-record

 

Raksti šajā kategorijā:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *