Kur Rīgā vegāniski paēst?

Šajā kartē apkopotas ēdināšanas iestādes Rīgā, kur var paēst pilnvērtīgas pusdienas, ātri uzkost vai iegādāties kafiju ar augu pienu un vegāniskas kūkas.

Ērtākai kartes aplūkošanai atveriet pilnekrāna režīmu un nospiediet taustiņu F11.

Atzīmē interesējošās sadaļas: kebabs un pica, vegāniskas pusdienas vai kafija un kūkas.

38 thoughts on “Kur Rīgā vegāniski paēst?

 1. Zane on

  Iesaku kartē iekļaut arī Thali restorānus T/C Alfa un T/C Mols – pietiekami plašs vegānu ēdienu piedāvājums.

 2. Kristīne on

  apmeklējot Thali restorānus T/C Alfa un T/C Mols jāzin, ka šeit edienu pagatavošanā tiek izmantots margarīns un dažādas pārtikas piedevas :(

  • Agnese on

   Thali restorānos gandrīz visos mērču ēdienos ir saldais krējums, pat pikantajās lēcās, kas izskatās pilnībā nekaitīgas. Labāk neiet uz Thali, jo tur vegānisks varbūt kāds viens vai divi ēdieni.

 3. Ansis Jurgis Stabingis on

  Ekovirtuve jau labu laiku vairs nav Rūpniecības 11, bet Rūpniecības ielā 7 un Skolas ielā 28.

 4. Kristaps Bērzinš on

  Tājā kartē kautkādi hipsteriski-vegānisaki retardēti iestādījumi tik redzami,

  Jēga no tā?

  • frenija on

   neviens tev neliedz taisīt pašam savu karti ar nehipsteriskiem, posh un bloody upper class iestādījumiem.

 5. Lelde on

  Varbūt kāds var ieteikt arī kādu vietu, kur vegāniski paēst Liepājā?

  • foodbeast on

   Liepājā Klondaikas TexMexā ir daži veģetāri ēdieni, kuriem var palūgt nepievienot nevegāniskas sastāvdaļas, un sanāk tīri ok ēdiens (nav jāēd pliki kartupeļi kā citur).

 6. Agnese on

  Raw Gourmet jau no janvāra esot aizvērts. Mēģināju vakar pasūtīt pusdienas un pēc 2 stundu gaidīšanas beidzot izdevās kādu sazvanīt tikai, lai uzzinātu, ka restorāns vairs nestrādā (lai gan mājas lapa strādā un pat pasūtījumu ir iespējams noformēt)

 7. Agnese on

  Restorānā Terra Blaumaņa ielā 9 var sakomplektēt pats savus salātus vai silto ēdienu – Mojo Rojo un Balsamico mērces esot bez piena produktiem.

  Kotai nūdeļu bārs Kungu ielā 3 arī piedāvā labu izvēli, vien pasūtot jāpabrīdina, lai nepievieno olu un zivju mērci

 8. Ilva on

  Veselīga uztura bistro, “Smartfood” , Kr. Valdemāra ielā 33. Katru nedēļu ir vismaz viens veģetārais un vegānu piedāvājums, ir arī svaigu salātu bārs,kur pat var kombinēt savu izvēli, svaigās sulas un saldie ēdieni

 9. Lelde on

  Hei! Vai kāds nevar ieteikt foršu vietu, kur vegāniem paēst Ventspilī?

 10. Haldi fans on

  Haldi – Turaidas 2, Rīga

  Zupas, dažādi sautējumi, plāceņi un griķu/rīsu kotletes. Vienmēr arī laipni izstāstīs no kā viss ir gatavots.

 11. di di on

  Rīgas teritorijā var pasūtīt uz mājām CityFood.lv – tur arī vegānu suši.

 12. Drupata on

  Uzmanīgi ar Lido! Daudzos ēdienos augu eļļa aizstāta ar sviestu (piem., rīsos)

 13. Lelde on

  Sarakstam var pievienot Fat Pumpkin Grēcinieku ielā 30. Viņiem gandrīz visi ēdieni ir vegāniski.

 14. Vilšanās on

  Neiesaku vegāniem Haldi. Ierodoties pajautāju, kuri ēdieni ir piemēroti vegāniem. Uzzināju, ka tajā dienā ir 2 opcijas – sautēti dārzeņi un rīsi ar brokoļiem. Teicu, lai liek pa drusciņai no abiem + karoti ar svaigiem salātiem. Tad kasē tika izsists čeks, un uzzināju, ka man jāmaksā 5,50 EUR. Pārsteigta jautāju kāpēc tik dārgi (par 1 šķīvi ar dārzeņiem un rīsiem), uz ko saņēmu atbildi, ka izmaksas veido smalkas garšvielas (masala garšvielas nemaz tik dārgas nav) un Gī sviests. Tad jau biju pavisam šokēta, jo biju taču vaicājusi vegānisku ēdienu. Izrādījās, ka rīsi ir pagatavoti ar Gī sviestu. Tad nu palūdzu tos samainīt pret papildus porciju ar sautētiem dārzeņiem. Beigās vēl nācās klausīties komentārus, ka tad jau es neko ceptu arī nevaru ēst (paskaidroju, ka tie ir svaigēdāji), un ka man vajadzētu piedomāt par savu veselību… =/

 15. mara on

  Restorānā Honkonga Dzirnavu ielā 55 var vegāniskus saldos paņemt, kā arī dažādus citus ēdienus. Rīsus ar dārzeņiem, spring rolls utt.

 16. Olga on

  Kas labs ar sushi Riigaa? Tokyo City vai Ganbei – avakado sushi? Varbuut kaada cita vieta ir?

 17. Katrīna on

  Planeta Riga(pretī GC) suši(avokado,marinētu redīsu,gurķu un sezama), miit tiim šad tad vegāniskais brunch, Yakuza interesanti mango sushi, Kabuki laba miso zupa, Food&Wine kartupeļu daiviņas ar pikanto hummusu, Fat pumpkin superīgi burgeri un saldie arī. Viskaut kur tagad sāk parādīties kaut kas cruelty-free!

 18. Katrīna on

  Un arī kombucha pie bikram yogas piedāvā visādus brīnumus!

 19. martin on

  Paksistānas Kebabā falafelus cep tajā pašā eļļā kur dzīvneiku izcelsmes produktus… Nav vegan!

 20. marta on

  lulū picā (vispār pārējās arī) pica ar dārzeņiem un bez siera:)!!!

 21. ckzs on

  Bet, ja jūs ēdat, piemēram, kebabēstuvē falafelu, tad jūs tāpat uzturat gaļas pieprasījumu, jo atbalstat šo ēstuvi – atteikšanās no gaļas šādā ēstuvē neatceļ ētisko problēmu. Tas ir tāpat, kā pirkt saldējumu no cilvēka, kas piedāvā arī sutenerisma pakalpojumus, un tēlot, ka jūsu ētiskās izvēles ir neproblemātiskas, kaut arī par jūsu saldējuma naudu viņš var nopirkt benzīnu, ar kuru vadāt sievietes pie klientiem. Es neesmu vegāns, man visa šī ideoloģija šķiet muļkīga, es tikai vēlējos norādīt uz problēmām jūsu eetiskajā pozīcijā, kuru jums tik ļoti patīk visiem bāzt sejā.

 22. Imants Kivlenieks on

  ckzs. visiem, kuri nav vegāni patīk vegāniem iebāzt sejā muļķīgus spriedelējumus, kas itkā apgāž vegānisma būtību. aplūkosim tava paša piemēru par saldējumu tirgojošu suteneru, lai arī cik idiotisks tas nebūtu. tā kā vegāni atsakās no gaļas, bet ēd gaļas pārdevēju ēstuvēs, tāpat arī varētu būt cilvēki “seksa nepircēji”, taču saldējuma ēdāji sutenera kafe. pērkot no sutenera saldējumu, nevis sievietes, viņi arī vēlas izglītot pārējos cilvēkus, lai dara tāpat. ja visi atteiktos no seksa pirkšanas un pirktu tikai saldējumu no sutenera, viena viņa biznesa daļa atkristu pati no sevis un visi būtu laimīgi, varbūt vienīgi suteners nebūtu. tas pats arī par vegānismu. ja visi pirktu tikai falafelas agri vai vēlu gaļas piedāvājums beigtos. šī ēstuve turpinātu pastāvēt, tikai citādā veidolā. neredzu nekādu problēmu.
  sekojot tavai idejai sanāk, ka vegāni nedrīkst iepirkties arī lielveikalos, jo tur tirgo arī gaļu. un beigās vegāni vispār nedrīkstētu pastāvēt uz pasaules, jo nevar taču no pasaules ņemt augu izcelsmes pārtiku, ja izrādās, ka tā “piedāvā” arī gaļu.

 23. Anna on

  Mazajā Kaņepē Skolas ielā ir arī veģetārā ēdienkarte un vegānā ēdienkarte. Arī vēlos vakaros.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *