Uztura resursi

Vēlies uzzināt vēl vairāk par augu valsts uzturu, vai sekot līdzi tam, ko ēd? Lai ceļš uz veselīgo augu valsts uzturu būtu viegls un veiksmīgs, apkopojām ieteikumus par labākajiem interneta uztura resursiem un mobilajām lietotnēm.

INTERNETA RESURSI

Vegan Health
Viss, kas jāzina par veselīgu vegānisku uzturu! Trīs uzturzinātnieku veidotajā lapā atradīsi detalizētu informāciju par vegāniska uztura pamatiem, uzturvielām, vegānismu un dažādām slimībām un sportistu, grūtnieču un bērnu uzturu.

Jack Norris, RD
Uzturzinātnieka Džeka Norisa blogs ar rakstiem par jaunākajiem uztura pētījumiem.

The Vegan RD
Uzturzinātnieces Džinnijas Mesīnas blogs par jaunāko uzturzinātnē.

The Vegan Society
Britu organizācija The Vegan Society piedāvā pamatinformāciju par uzturvielām, sportistu, grūtnieču, bērnu un vecāka gada gājuma cilvēku uzturu un veselību.

Viva!Health
Viva!Health publicē jaunāko informāciju par veselīgu vegānisku uzturu. Organizācijas mājaslapā atradīsi bukletus un pētījumu apkopojumus par dažādām tēmām, tai skaitā līdz šim lielāko apkopojumu par vegānisku uzturu – The Incredible Vegan Health Report.

FINELI
Somijas veselības un labklājības institūta datubāze, kurā atrodama informācija par dažādu produktu uzturvērtību par brīvu. Šeit iespējams arī pildīt un saglabāt savu uztura dienasgrāmatu.

One Green Planet
Šī videi draudzīgā vietne piedāvā viegli pagatavojamas receptes, vegāniskas ziņas un ieskatu patērētāju tendencēs. Jauki video par dzīvniekiem un raksti par vegānu slavenībām.

LIETOTNES

CRON-O-METER
Viena no populārākajām lietotnēm, ar kuras palīdzību sekot līdzi uzņemtajām uzturvielām.

Lighter
Jauna lietotne, kas palīdz sastādīt iepirkumu sarakstus un vegāniskas ēdienkartes, papildinātas ar receptēm un padomiem no dažādiem speciālistiem.

21-Day Vegan Kickstart
Piesakoties 21 dienas vegāniskā uztura programmai, katru dienu saņemsi vēstuli ar ēdienkarti un speciālistu padomiem.

Is It Vegan?
iPhone un iPad aplikācija, ar kuras palīdzību var uzzināt vai izvēlētais produkts ir vegānisks. Atliek tikai ar kameru noskenēt svītrukodu.