Vegan.LV komanda Nordea Rīgas maratonā

19. maijā norisinājās Nordea Rīgas maratons, kas pulcēja 22 020 skrējējus no 65 valstīm. Šogad savu dalību maratonam pirmo reizi pieteica Vegan.LV komanda, ko pārstāvēja septiņi aktīvi un skriet mīloši vegāni. Komanda tika pārstāvēta 10, 21 un 42 kilometru distancē.

Maratona dienā termometra stabiņš bija sasniedzis +26 grādu atzīmi, bet, neskatoties uz karstajiem laika apstākļiem, visi komandas dalībnieki veiksmīgi noskrēja savas distances un sasniedza finiša līniju, kopā noskrienot 113 kilometrus.

Mūsu komanda var īpaši lepoties ar dalībnieku Kārli, kurš veica pilno maratona distanci — 42 km —, sasniedzot ļoti labus rezultātus. Maratona distancē uz starta kopumā izgāja 1278 dalībnieki, Kārlis finiša līniju sasniedza, uzrādot laiku 03:16:45,2 un ieņemot 64. vietu.

 

VeganLV Nordea maratons 02

 

Pēc finiša mēs satikām Vegan Runners pārstāvi Mariju no Anglijas, kas tikko bija veikusi 42 km distanci. Vegan Runners ir starptautiska organizācija, kas apvieno skrējējus vegānus no visas pasaules. Mums bija liels prieks redzēt, ka arī Nordea Rīgas maratonā skrēja kāds dalībnieks no šīs organizācijas.

Visi komandas dalībnieki ir apmierināti ar savu rezultātu un debiju Nordea Rīgas maratonā. Komanda nedomā apstāties pie sasniegtā un turpina trenēties, lai piedalītos arī citos skriešanas pasākumos. Mēs vēlamies popularizēt ideju, ka vegānisms ir savienojams ar aktīvu un sportisku dzīvesveidu. Mūsu mērķis nav medaļas un goda pjedestāli, bet gan labi pavadīts laiks un skriešana, ko patiesi mīlam darīt.

Aicinām Vegan.LV komandai pievienoties katru skriet gribošu un varošu vegānu, kas sajutis kājās atsperīgumu un skriešanas entuziasmu, lai kopā trenētos, cits citu atbalstītu un startētu skriešanas sacensībās.

 

VeganLV Nordea maratons 03

4 domas par “Vegan.LV komanda Nordea Rīgas maratonā

Komentāri ir slēgti