Retro saldējums “Vēsma” atdzimst ar jaunām vegāniskām garšām

Vēsma vegāniskais saldējums

Uzmanību, uzmanību – Latvijas saldējuma nozari ir sasniegušas jaunas vēsmas! Leģendārais zīmola “Tio” citronu saldējums “Vēsma” ir atgriezies ar trīs atspirdzinošiem jaunumiem, no kuriem divi – vegāniski sorbeta saldējumi uz kociņa. 


“Vēsmas” inovatīvās pārmaiņas ir notikušas, pateicoties Latvijā vadošā piena pārstrādes uzņēmuma “Food Union” ilgtspējas iniciatīvai patērētājiem piedāvāt uztura ziņā “vieglākus” piena un arī tikai no augļiem un ogām gatavotos jeb vegāniskos saldējumus. Jauno produktu receptes ir tapušas “Food Union” saldējumu kompetences centrā Rīgā. Bet investīcijas, kas ieguldītas “Tio” līnijas “Vēsma” attīstīšanā un palaišanā Latvijas tirgū, ir lēšamas ap 40 tūkstošiem eiro. 

Ģirts Liniņš, “Food Union” saldējuma zīmolu vadītājs stāsta: “Jo karstāka vasara, jo vēsāka “Vēsma”! Un otrādi, jo, lai arī kādi laikapstākļi būs jūnijā, jūlijā un augustā, mums jebkurā gadījumā gribēsies baudīt šo sezonu. Ja būs karsti – atspirdzināsimies ar “Vēsmu”. Ja būs vēsīgi – baudīsim “Vēsmu” tik un tā, jo saldējums ir visīstākā vasaras garša. Un, protams, neaizmirsīsim arī par saviem veselīga dzīvesveida paradumiem, kuros vegāniskie  saldējumi “Vēsma” iederēsies perfekti”!

Divi vegāniski saldējumi – uz kociņa

“Vēsma” šovasar ir mērķis kļūt arī par Latvijā apjomīgāko industriāli ražoto vegānisko saldējuma zīmolu. Tamdēļ tā klāstā ir ieviesta pavisam jauna kategorija – divi augļu un ogu sorbeti uz kociņa, kas pamatā gatavoti tikai no augu izcelsmes izejvielām. Rezultātā ikvienam patērētājam, kuram sirdij tuva vegāniska diēta, tiek piedāvāti no īstām avenēm un mango gatavoti sorbeta saldējumi.

Jaunie zīmola “Tio” līnijas “Vēsma” saldējumi ir jau pieejami pārdošanā populārākajos veikalos visā Latvijā. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *