Vegan.LV komanda piedalās Nordea Rīgas maratonā

18. maijā norisinājās Nordea Rīgas maratons, kur otro gadu pēc kārtas savu dalību pieteica Vegan.LV komanda. Šogad komandu pārstāvēja astoņi sportiski un aktīvi vegāni. Kopumā  maratonā piedalījās 23 193 skrējēji no 61 valsts.

Komanda startēja visās skrējiena distancēs — 5, 10, 21 un 42 km, kopā noskrienot 129 km. Daži no dalībniekiem, kas skrēja lielās distances, uzlaboja savus personiskos rekordus. Komandas dalībnieks Kārlis, kurš startēja maratona distancē, kopvērtējumā ieņēma 34. vietu (savā vecuma grupa 24. vietu) uzrādot laiku 02:57:33,1. Dalībnieks Alfrēds, startējot pusmaratona distancē, kopvērtējumā ieņēma 81. vietu (savā vecuma grupā 57. vietu), uzrādot laiku 01:28:42,1. Lelde sava grupā no 2900 dalībniecēm, pusmaratona distancē ieņēma 51. vietu. Mums ir ar ko lepoties! Visi komandas dalībnieki ir ļoti apmierināti ar savu rezultātu un dalību Nordea Rīgas maratonā, kas jau ir izveidojusies par lielisku tradīciju. Kā min komandas dalībniece Krista: “Mēs nedomājam apstāties pie sasniegtā un turpinām trenēties, lai piedalītos arī citos skriešanas pasākumos. Mēs vēlamies popularizēt ideju, ka vegānisms ir savienojams ar aktīvu un sportisku dzīvesveidu. Mūsu mērķis nav medaļas un goda pjedestāli, bet gan labi pavadīts laiks un skriešana, ko patiesi mīlam darīt.”
Kā patīkams pārsteigums bija tas, ka arī šogad satikām skrējēju no starptautiskās organizācijas Vegan Runners. Tims Brauns (Tim Brown) bija mērojis ceļu no Anglijas, lai savos 55 gados Nordea Rīgas maratonā noskrietu pilno distanci — 42 km.

Aicinām Vegan.LV komandai pievienoties katru skriet gribošu un varošu vegānu, kas sajutis kājās atsperīgumu un skriešanas entuziasmu, lai kopā trenētos, cits citu atbalstītu un startētu skriešanas sacensībās. Tiekamies uz starta līnijas citās šī gada sacensībās un nākamajā Nordea maratonā!