Čili Pizza jaunajā ēdienkartē ievieš 8 vegāniskus ēdienus

Čili Pizza jaunās vegāniskās picas - Romas burgerpica un Romas sēņu pica.

Sekojot līdzi arvien augošajam pieprasījumam pēc vegāniskajiem ēdieniem, picērija Čili Pizza dažādojusi savu ēdienkarti ar 8 vegāniskiem ēdieniem. Jaunajā ēdienkartē iekļauti dažādi jaunumi, sākot no viegliem salātiem un picām līdz pat “čīzburgeram” un otrajiem ēdieniem.

Tiamo grupas vadībā darbojas 18 Čili Pizza picērijas Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Jelgavā, Valmierā un Ogrē. No decembra sākuma picērijās pieejami tādi ēdieni kā salāti ar falafelu, grieķu salāti, vegāniskais “čīzburgers”, falafelu uzkodas, vegāniska kotlete garšaugu panējumā, tomātu krēmzupa ar kokosriekstu pienu, Romas burgerpica un Romas sēņu pica. Ēdieni tapuši sadarbībā ar sabiedriskā labuma programmu Augi & Draugi un pavāru Rūdolfu Kalniņu, kā arī Tiamo grupas tehnologiem un radošo direktori Daigu Veismani.

“Vegānisks nenozīmē sarežģīts vai pliekans. Tas ir aizspriedums, ka vegāniski ēdieni ir diētiski vai bezgaršīgi. Čili Pizza “čīzburgers” garšo tikpat labi kā burgers, kur ietilpst īsta gaļa un siers. Iekļāvām ēdienkartē dažādus ēdienus atšķirīgām gaumēm – gan tiem, kuriem garšo picas, gan tiem, kuri vēlas vieglus ēdienus vai uzkodas,” stāsta Daiga Veismane, Tiamo grupas radošā direktore.

“Piedāvāt augu valsts jeb vegāniskas izvēles kļūst par normu mūsdienīgā, visiem klientiem draudzīgā un ilgtspējīgā ēdināšanā,” komentē Augi & Draugi vadītāja Alise Miļūna. “Šie ēdieni ļauj ikvienam cilvēkam ieviest uzturā veselīgu daudzveidību un jaunas garšas. Apsveicam Tiamo grupu ar pozitīvo soli un aicinām visus doties nobaudīt Romas burgerpicu, sēņu picu un pārējos Čili Pizza jaunumus!”

Tiamo grupa ziņo, ka seko līdzi tendencēm pasaulē un pieprasījumam Latvijā un ar laiku plānots ēdienkarti pilnveidot un papildināt ar jauniem ēdieniem. Sekot līdzi Čili Pizza jaunumiem iespējams Instagram: https://www.instagram.com/cilipizzalatvija/

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ???????????????? & ???????????????????????? (@augidraugi)

Par “Tiamo grupu”

“Tiamo grupa” ir viens no vadošajiem viesmīlības uzņēmumiem Latvijā ar vairāk nekā 30 sabiedriskās ēdināšanas vietām un 600 darbiniekiem. Šogad uzņēmums atzīmē 20 gadu jubileju. Pērn uzņēmuma neto apgrozījums sasniedzis 16 miljonus eiro (neto). Grupā ietilpst restorāni “MO Liepāja”, “Olive”, “Čello”, suši bārs “Sushi Boom”, kafejnīcas “Lotte Caffe”, “Teātra kafejnīca”, klubs un pludmales bārs “Cukurfabrik’” Liepājā, kā arī “Čili Pizza” picērijas vairākās Latvijas pilsētās.

Par “Augi & Draugi”

“Augi & Draugi” ir sabiedriskā labuma programma augu valsts pārtikas pieejamības veicināšanai Latvijā. “Augi & Draugi” komanda apvieno ekspertīzi augu valsts virtuvē, mārketingā, ēdiena fotogrāfijā un vēl. Kopš 2018. gada “Augi & Draugi” informē sabiedrību un strādā ar uzņēmumiem, lai palīdzētu ieviest veiksmīgas augu valsts maltītes opcijas restorānos, kafejnīcās un mazumtirdzniecībā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *