Vegāniskā kūkusutra

Lejupielādei pieejams jau trešais zīns Latvijā! Piedāvājam izlasīt arī autores komentāru.

Jau tīņa gados (tāpēc paldies tiem), braukājot pa festivāliem, kāri lasīju zīnus un prātoju, ka reiz varētu uztaisīt savu, bet kā un par ko? Ai, pārāk sarežģiti un neiespējami. Īpaši, ja skolotāja liek stundu laikā to novākt no galda, jo tādas lietas jauniem prātiem lasīt nenākas. Īsāk sakot, zīnu uztaisīt ir tikpat sarežģīti, cik pievērsties vegānismam. Šis gads nāca ar pierādījumu pretējam — pievēršanās vegānismam ir vienkāršāka nekā šķiet, un arī zīnu izveidot var, ja dažas naktis aizmirst par miegu.

Uzsākot savu pirmo gadu vegānismā, ik mēnesi izvirzīju sev konkrētu mērķi. 10. mēneša, kas izrādījies Pasaules vegānisma mēnesis, mērķis bija zīns. Ar ko gan labāku var sevi un citus līdzgaitniekus apsveikt, ja ne ar vegānisku kūku? Jautājums, par ko veidot zīnu, pagaisa kā nebijis.
“Vegāniskā kūkusutra” sastāv no dažādiem padomiem veiksmīgkai kūkošanai, kā arī vienkāršām pamatreceptēm, kuras pārveidojot katrs varēs izcept kūku savai gaumei un priekam. Zīns atstāj daudz brīvas vietas katra lasītāja un kūkotāja interpretācijai un idejām. Tas kalpo kā praktisku padomu un iedvesmas avots. Lai parādītu, kā tieši iespējams zīnā minētās pamatreceptes variēt, tajā pieejamas arī četras sarežģītākas izcili garšīgu kūku receptes. Ja tavās rokās kaut reizi būs nonākusi “Vegāniskā kūkusutra”, tad zini, ka atruna “Ai, es neprotu cept kūkas.” vairs nebūs lietojama.
Domāju, ka visi būs viensprātis — kūkas ir garšīgas! Lai jums labi kūkojas, labi cepās un labi garšo!

Annija

Zīns pieejams šeit: http://failiem.lv/u/ohkaxtr 

Neapēd Zemeslodi!

Kā Tev garšoja pagatavotā maltīte? Dalies ar rezultātiem savā Instagram, ietagojot @vegan_lv!