Vegāniskas Omega-3 taukskābes no aļģēm tagad Latvijā!

norsan vegānisks omega-3

Omega-3 taukskābes ir daļa no polinepiesātinātajām taukskābēm. Atšķirībā no piesātinātajām taukskābēm, organisms pats nevar tās ražot, tāpēc tās jāsaņem ar uzturu. Tā kā Omega-3 taukskābes ir vitāli svarīgas mūsu ķermenim, tās sauc arī par neaizvietojamām taukskābēm. Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestāde (EFSA) ir sniegusi labvēlīgu atzinumu par jūras omega-3 taukskābju EPS (eikozapentaēnskābe) un DHS (dokozaheksaēnskābe) ietekmi uz veselību un apstiprinājusi šādus pozitīvos efektus:

  • sirds un asinsvadu veselībai;
  • redzes kvalitātes uzlabošanai;
  • atbalsts smadzeņu darbībai.

Mikroaļģes ar savu unikālo fotosintēzi ir mūsu pastāvēšanas pamatā. Tajās ir svarīgas uzturvielas, tostarp omega-3 taukskābes. Aļģu eļļa ir ļoti bagāta ar DHS un EPS taukskābēm. Tāpēc tas ir optimāls omega-3 avots tiem, kuri vēlas no uztura izslēgt visus dzīvnieku izcelsmes produktus.

NORSAN ir Norvēģijas uzņēmums, kas piedāvā specializētus, augstas devas omega-3 produktus bērniem un pieaugušajiem. Būdami pionieri metodiskajā pieejā ar taukskābju analīzi, NORSAN ir izstrādājuši viegli lietojamus, dabiskus, augstas devas uztura bagātinātājus, kas regulē omega-3 indeksa deficītu.

NORSAN Omega-3 Vegan ir 100% aļģu eļļa. Eļļu iegūst no jūras mikroaļģēm Schizochytrium sp. Tā ir mikroskopiska aļģe, kas barojas tikai ar organiskām un augu vielām, piemēram, mirušām lapām. Mikroaļģes Schizochytrium sp. ir īpaši bagātas ar jūras omega-3 taukskābēm DHS un EPS. Tādējādi tās ir lieliski piemērotas vegāniskas omega-3 eļļas ražošanai. Pateicoties augstajam omega-3 saturam, NORSAN aļģu eļļa pēc būtības satur lielu omega-3 devu. Lai iegūtu lielāku koncentrāciju, turpmāka ķīmiskā apstrāde nav nepieciešama. 

Ražošanas process ir ilgtspējīgs un videi draudzīgs. Jūras mikroaļģes, kuras tiekizmantotas NORSAN Omega-3 Vegan ražošanai, nenāk no jūras. Tās audzē lielos dīķos, kas satur mākslīgo jūras ūdeni. Tas ietaupa dabas resursus un saglabā zivju barības bāzi. Tādā veidā netiek atstāts iespaids uz jūras dabisko ekosistēmu, un tiek saudzēti zivju un krilu krājumi.

Vairāk informācijas https://norsan.lv/produktu-kategorija/omega-3-vegan/

! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *