“Maxima” paplašina vegānisko produktu sortimentu un pieejamību

Sekojot sabiedrības uztura paradumiem un garšas tendencēm, “Maxima Latvija” būtiski palielinājusi vegānisko produktu pieejamību – tagad vegānisko produktu sortiments pieejams arī “Maxima X” formāta veikalos. Savukārt “Maxima XX” un “Maxima XXX” veikalos augu valsts sortiments paplašināts teju uz pusi, sniedzot iespēju iegādāties gan jau iecienītas alternatīvas dzīvnieku izcelsmes produktiem, gan arī jaunus augu valsts produktus.

“Maxima X” veikalos pircēji nu var atrast tofu, augu izcelsmes jogurtus ar dažādām garšām, vegāniskās siera šķēles, vegānisko desu un nagetus, kā arī citus produktus. Savukārt lielākajos “Maxima” formāta veikalos produktu klāsts ir papildināts ar tādiem unikāliem produktiem kā augu izcelsmes tunča un laša alternatīvām, čia kaviāru, vegānisku kimči un dārzeņu desu.

“Arvien biežāk novērojam, ka mūsu veikalu pircēji kā reģionos, tā ar Latvijas lielākajās pilsētās tiecas uzturā iekļaut vairāk augu valsts produktus un meklē alternatīvas jau ierastajiem dzīvnieku izcelsmes produktiem. Paplašinot vegānisko produktu sortimentu  mūsu veikalos, klientiem būtu plašākas iespējas ikdienā veikt ne tikai ilgtspējīgākas izvēles, bet arī bagātināt un atsvaidzināt savu ikdienas maltīti ar jaunām un uzturvielām bagātām garšām. Šobrīd sortimentā pircējiem ir pieejami 65 vegāniskie produkti,” stāsta “Maxima Latvija” Kategoriju vadības un iepirkumu direktors Edvīns Lakstīgala.

“Rūpes par veselību, dabu un dzīvniekiem mudina arvien vairāk cilvēku izvēlēties augu valsts produktus, bet lielai sabiedrības daļai tie nav viegli pieejami. Vegāniskā sortimenta paplašināšana “Maxima” veikalos, jo īpaši mazajos, ir mūsdienīgs un atbildīgs solis, kas nodrošinās iedzīvotājiem labāku pārtikas izvēli. Aicinām visus veikalus strādāt pie cilvēkiem un dabai draudzīga sortimenta un visus gardēžus – doties uz “Maxima” atklāt un nogaršot jaunos produktus!” stāsta sabiedriskā labuma programmas “Augi & Draugi” vadītāja Alise Miļūna.

Jau ziņots, ka “Meistara Marka” sojšliks dārzeņu marinādē atzīts par 2022. gada populārāko gaļas produktu alternatīvu “Augi & Draugi” organizētajā aptaujā “Gada augu produkts”, kurā piedalījās vairāk nekā 1400 cilvēki.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *