“Augi & Draugi” iesaka: Iepazīsti Rīgas piegādes iespējas

Karantīna nopietni sašūpojusi Latvijas kafejnīcu tagadni un nākotni. Daudzas no kafejnīcām jau ir slēgtas uz nezināmu laiku. Tādēļ, ja gribi redzēt savas mīļākās kafejnīcas vaļā arī pēc krīzes, ir īstais laiks “balsot” ar savu maciņu. Esam apkopojuši informāciju par piegādes iespējām Rīgā. Paliec mājās, bet atbalsti savējos!

NB! Ja gribi restorānu atbalstīt pēc iespējas efektīvāk, izmanto nevis starpnieku (WOLT vai BOLT), bet pasūti ēdienu pa taisno no restorāna! Tā restorāns no tava pirkuma iegūs vairāk!

NIRVANA RAW


Nirvana Raw
sniedz brīnišķīgu iespēju ēst veselīgu un imūnsistēmu stiprinošu ēdienu, kas ir arī ļooti garšīgs! Un uz kārā zoba – kādu svaigēdāju kūciņu?

Veic pasūtījumu mājaslapā vai zvani +371 24225312, vai WOLT. Piegāde bezmaksas ~ 30-40 min laikā. 

TERAPIJA

Terapija  klasika un trends vienlaikus. Nepieliec bez iemīļotajām pusdienām, kūkām, burgeriem un cīsiņiem mīklā. 

Veic pasūtījumu mājaslapā vai pasūti līdzņemšanai, zvanot 20045234. Piegādes maksa Rīgā no 1.5 – 3 €, 20 min – 1h (atkarībā no pasūtījumu daudzuma).

NATA CAFE

Par Nata cafe sojšļikiem dzirdēts tuvu un tālu. Tagad sojšļikam, plovam un desiņām pievienojušies arī “kažoks bez siļķes” un pupiņu salāti. Uz kārā zoba – popkorns. 

Ēdienu sagataves (salātus, plovu, neceptu sojšļiku) pasūti šeit, bezmaksas piegāde Rīgā nākamo dienu laikā. Piegāde tiek veikta arī ārpus Rīgas (3€) – par to vienojies, rakstot Nata Cafe FB lapā! Ja gribi baudīt gatavu, siltu sojšļiku vai plovu, pasūti no WOLT vai BOLT.

MIIT

Ja vēl neesi izmēģinājis Miit girosu vai pankūkas, izdari to! Tiesa, to pašu var teikt par pārējo Miit ēdienkarti, sevišķi saldumiem (mūsu favorīts ir snikers un pistāciju tarte).
Pasūti līdzņemšanai kafejnīcā, zvanot 27292424 (un iepērcies par draudzīgākām cenām) vai izmanto piegādi no WOLT!

LOJA

Loja sadarbībā ar mums ieviesuši jaunus augu ēdienus un visi, gan klienti, gan pavāri, ir ļoti apmierināti! Lojas ēdienkarte ikdienā mainās (tādēļ seko līdzi jaunumiem viņu facebook), bet parasti tur atradīsi falafelu, seitanu, boloņas mērci, humosu un kīšus.
Piegāde bez maksas Rīgā līdz 1h, zvanot 29207437.

STOCKPOT

Par Stockpot pikantajiem ēdieniem, lielajām porcijām un augsto kvalitāti zina daudzi, tādēļ nav brīnums, ka Stockpot ir viena no iecienītākajām rīdzinieku izvēlēm. Un, pa reizītei kāds Beyond meat burgers… Iesakām!
Pasūti līdzņemšanai šeit. Pasūtījumu veic 40 min pirms paņemšanas. Minimālā pasūtījuma summa ir 9€.

BHAJAN CAFE

Bhajan cafe piedāvā vegāniskus gardumus visām gaumēm – no karija līdz “kaviāram”, no burgeriem līdz salātiem, no kūkām līdz smūtijiem. Piegādei izmanto WOLT vai BOLT. 

EZĪTIS MIGLĀ

Ja prāts nesas uz fast food, Ezītī miglā atradīsi dažādus gardumus! Tofu burgers (liels un sātīgs!), sēņu pica, tortilja ar tofu un saldie! Piegādes no WOLT un BOLT veic Aldaru un Tērbatas ezīši.

WOK N CURRY

Wok n Kurry sniegs plašu piedāvājumu austrumu garšu cienītājiem. Iesakām!
Pasūti līdzņemšanai, zvanot 25129686, vai piegādā ar WOLT!

MOLTTO COFFEE

Moltto coffee ir tikko atvērusies jauna kafejnīca ar ārkārtīgi daudz gardumu opcijām (kūciņas, maizītes, lielie cepumi, macarooni, turklāt ļoti daudz bezglutēna opciju. 

Iepriekšpasūti līdzņemšanai 26641144 vai piegādā ar WOLT!

LULŪ PICA

Lulū Pica parūpējušies par gada lielāko prieku – Veg-Rembo pica ir atpakaļ! Sojas maltā gaļa ar sīpoliņiem un lociņiem, mmmm… Un Veg-Rembo pievienojusies arī Veg-Burgerpica! Ļoti iesakām!
Piegādi veic šeit, un, tu jau zini  49 min laikā pica būs galdā!

TRAKI MIERĪGĀ

Traki mierīga ir pērle visiem saldummīļiem. Gardas kūkas, pankūku, vafeļu mīklas un vēl, un vēl! Pasūti mājaslapā. Bezmaksas piegāde 3x nedēļā – otrdienās, ceturtdienās un sestdienās. 

BIG BAD BAGELS

Big Bad Bagels parūpēsies par gardiem beigeļiem, salātiem, smūtijiem, desertiem! 

Pasūtot mājaslapā, saņem 15% atlaidi! Piegāde 30 – 50 min laikā bez maksas pasūtījumiem virs 11€ 10 km rādiusā no centra. Big Bad Bagels atradīsi arī WOLT un BOLT (ar dabai draudzīgu iepakojumu)!

TERRA

Terra ir laba izvēle visiem veselīga uztura cienītājiem, un, cik forši –  viņi piedāvā iespēju izveidot savu ēdiena porciju no paša izvēlētām sastāvdaļām. 

Piegādi veic mājaslapā vai zvanot 67650001. Piegādes laiks ir līdz 1h, maksa atkarīga no attāluma (3€ līdz 6€ Rīgas tālākajos rajonos, piem., Mārupe, Ulbroka, Berģi. Terru atradīsi arī WOLT (Blaumaņa vai Skanstes) un BOLT.

TŪKSTOŠ LAPU KONDITOREJA

Tūkstošlapu konditoreja Purvciemā piedāvā brīnišķīgus Beyond Meat burgerus, rīsu nagetus, dažādas kotletītes, kūkas, un lieliskos Biki gelato saldējumus! Pasūti no WOLT ar nosaukumu GELATERIA (!)


Projekts Augi & Draugi palīdz restorāniem dažādot viņu ēdienkarti ar jauniem augu ēdieniem, kā arī kalpo kā ceļvedis ikvienam, kam patīk labi un gardi paēst. Seko līdzi visiem Augi & Draugi jaunumiem mājaslapā, facebook, instagram vai lejupielādējot aplikāciju savā viedtālrunī!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *